Середа, 23 вересня

Президент США Дональд Трамп засудив «кліматичних пророків», які говорять про апокаліпсис через проблеми екології. Водночас він заявив, що США приєднаються до глобальної акції «трильйон дерев». Про це Трамп заявив на Всесвітньому економічному форумі у Давосі (Швейцарія).

Глава Білого дому виступив на панелі «Запобігання кліматичному апокаліпсису», яку відкривала екоактивістка Грета Тунберг. Вона звинуватила світових лідерів у тому, що вони майже нічого не роблять для боротьби зі змінами клімату.

Хоч Трамп і не згадував конкретно імені Тунберг, він закликав «кліматичних пророків» відмовитися від передбачень апокаліпсису й пообіцяв, що Америка захищатиме свою економіку.

«Ці панікери (екоактивісти – прим. ред.) завжди хочуть одного й того ж – абсолютної влади, аби домінувати над кожним аспектом нашого життя, змінювати й контролювати його», – сказав він.

Президент США заявив, що зараз час для оптимізму, а не песимізму, і хизувався численними досягненнями своєї адміністрації.

«Зараз – час величної надії, радості, оптимізму й дії. Але для того щоб скористатися можливостями майбутнього, ми маємо відкинути “досвідчених” пророків приреченості та їхні передбачення “апокаліпсису”. То часи пророків-дурників з минулого. Вони є в нас, у вас – усюди. І вони бачать у нас зло – та ми не дамо цьому статися», – наголосив він.

Водночас Трамп оголосив, що США приєднаються до глобальної акції з висадки трильйона дерев на планеті.

«Ми зобов’язуємося зберегти красу творіння Божого й красу нашого природного світу.
Сьогодні маю приємність оголосити, що США доєднуються до ініціативи «1 трильйон дерев», яку ми започаткували на Всесвітньому економічному форумі. 1 трильйон дерев!» – сказав він.

На пряме запитання, чи погоджується він з думкою Грети Тунберг щодо захисту клімату, Трамп відповів: «Я великий прихильник навколишнього середовища, Навколишнє середовище це дуже важливо. Дякую!».

Залишити коментар