Середа, 23 вересня

Контррозвідка Служби безпеки України викрила та ліквідувала поблизу лінії розмежування інформаторську мережу бойовиків «ДНР». Про це повідомляє пресцентр СБУ. Так, мережа діяла у Лиманському районі на Донеччині.

Правоохоронці встановили особи двох інформаторів терористів – це мешканки Лимана, які тісно співпрацювали з бойовиками. Обидві жінки пройшли детальний інструктаж у Донецьку, який відвідували нібито у приватних справах.

«Куратори відпрацювали їм завдання, канали зв’язку, узгодили умовний сленг для передачі потрібних терористам даних», – йдеться у повідомленні.

За завданнями кураторів диверсійно-розвідувального підрозділу «ДНР» спільниці збирали і засобами електронного зв’язку передавали відомості про підрозділи ЗСУ, їх чисельність, озброєння, місця дислокації та напрямки переміщення у районі проведення ООС, насамперед залізничним сполученням. Отримані дані російські найманці використовували для планування військових дій та диверсій.

Зазначається, що наприкінці минулого року в межах розпочатого кримінального провадження слідчі та контррозвідники СБУ затримали одну з інформаторок бойовиків у Лимані. Також затримано і її спільницю.

Під час обшуків правоохоронці вилучили доказові матеріали, що підтверджують агентурну діяльність затриманих на користь НЗФ терористичної організації «ДНР».

Обом фігуранткам провадження повідомлено про підозру у вчиненні злочину за статтею про «участь у терористичній організації та сприяння її діяльності».

Контррозвідники СБУ встановили також особи бойовиків-«кураторів», з якими співпрацювали затримані.

Залишити коментар