Четвер, 24 вересня

Всесвітня організація охорони здоров’я поки не вводить обмежень на переміщення людей і товарів через кордони через спалах коронавірусу.

Водночас, з огляду на осередок поширення коронавірусу, китайська поштова служба China Post пообіцяла приділяти особливу увагу посилкам, які проходять через відділення в місті Ухань.

Поки медики припускають, що посилки з Китаю не становлять загрози для людей: немає жодних доказів, що через них можна заразитися коронавірусом 2019 nCoV.

«Ми можемо очікувати, що кількість випадків буде рости найближчим часом. І для того щоб краще бути підготовленими до надзвичайної ситуації, у кожній країні працюють міжнародні медико-санітарні правила, за якими країна зобов’язана відзвітувати ВООЗ про будь-який випадок, незалежно від того, чи є він підтвердженим», – заявив журналістам глава представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

За словами медика, зараз ВООЗ не рекомендує жодних заборон для переміщення громадян і товарів через кордони і для міжнародної торгівлі. Більше інформації про це може з’явитися після закритого засідання організації.

Зараз випадки зараження зафіксовані й за межами Китаю – в Японії, Південній Кореї, Таїланді, США і Сінгапурі.

Залишити коментар