Четвер, 26 листопада

Флешмоб #Dollypartonchallenge захопив і українські соціальні мережі. Нардеп Кива з оголеним торсом, Порошенко у церкві, Зеленський у спортзалі, жарти, тролінг та просто дотепні варіації – Opinion розповідає про українську версію челенджу у традиційних реакціях. 

Флешмоб у інстаграмі запустила 74-річна американська співачка Доллі Партон, опублікувавши колаж із чотирма своїми світлинами та додавши до нього тепер вже вірусний хештег Dollypartonchallenge. Так виконавиця вирішила показати, як ми презентуємо себе в різних соціальних мережах: фейсбуці, інстаграмі, лінктіні та тіндері. 

До вірусного челенджу долучилося чимало відомих українців. Наприклад, ось варіація від політтехнолога Петра Охотіна. Хоча, як зізнається сам автор, у тіндері його насправді немає.

Не відставати від трендів вирішив і секретар Київської міської ради Володимир Прокопів.

Долучився до челенджу й народний депутат від партії «Голос» Ярослав Рущишин

Керівник Prozorro Василь Задворний.

Актор, письменник і блогер Андрій Альохін.

Радник київського міського голови Максим Бахматов.

Лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк натомість тіндер вирішив змінити на… PornHub.

Команда «Форуму видавців» поділилася власними варіаціями з відомими українськими письменникам. Тут вам і Сергій Жадан, і Макс Кідрук, і Мирослав Лаюк, і, звісно, Андрій Любка.


Любка, до речі, поділився власним баченням челенджу для сучасної української літератури.

Ну, а далі – меми і жарти народної творчості. Дісталося всім: від прессекретарки Володимира Зеленського Юлії Мендель до самого президента; від Петра Порошенка до Тараса Григоровича. Знайшлося місце і для обіймів Зеленського з Андрієм Богданом, і для Лесі Українки, і, на жаль чи на сміх, для оголеного Іллі Киви. Словом, ділимося знайденим із вами.


Збирав реакції та волів розбачити Киву Степан Коза

Залишити коментар