Субота, 19 вересня

Шведська екоактивістка Грета Тунберг подала заявку на реєстрацію свого імені як товарного знака. Те ж саме Тунберг зробила з назвою міжнародного громадського руху школярів, який вона ініціювала своїми акціями протесту на захист клімату.

«Я подала заявку на реєстрацію мого імені, а також Fridays For Future (назва руху школярів на захист клімату – прим. ред.), Skolstrejk for klimatet (шведська назва руху – прим. ред.) тощо як торгових знаків. Ця дія потрібна для захисту руху і його діяльності», – написала Тунберг в інстаграмі.

Такий крок активістка пояснила тим, що її ім’я і назву руху часто використовують неправомірно, зокрема в комерційних цілях, без її згоди.

«На жаль, є люди, які намагаються видати себе за мене або брехливо заявляють, що вони представляють мене, щоб спілкуватися з високопоставленими особами, політиками, ЗМІ, діячами мистецтва тощо», – додала вона.

2 комментария

  1. Ничего личного, только бизнес и коммерция. Защита природы — это средство для достижения личных меркантильных интересов, что и требовалось доказать.

Залишити коментар