Субота, 19 вересня

Команда експертів виявила місця аварії торгового судна SS Cotopaxi, яке зникло в Бермудському трикутнику в 1925 році.  Група підводних дослідників і морських археологів виявила «нещасливий» корабель приблизно в 35 морських милях від узбережжя Сент-Огастін, штат Флорида.

29 листопада 1925 року Cotopaxi відправився з Чарльстона, Південна Кароліна, в Гавану, Куба, під командуванням капітана В. Дж. Мейєра з вантажем вугілля і з командою з 32 людей. Судно було офіційно оголошено втраченим 31 грудня.

Пошуки суховантажника почалися з того, що морський біолог і дослідник підводного світу Майкл Барнетт зв’язався з британським істориком Гаєм Уолтерсом, щоб допомогти знайти таємничий корабель.

«Уолтерс переглянув суднові записи в архівах компанії “Ллойд”, яка була страховим брокером для SS Cotopaxi. Там він виявив дещо раніше невідоме: корабель відправив бездротові сигнали лиха 1 грудня 1925 року, через два дні після того, як він покинув Чарльстон», – розповідають автори відкриття

У цьому районі біля узбережжя міста Сент-Огастін 35 років тому вже були знайдені уламки невідомого судна. Тоді цю місцевість назвали Ведмежа катастрофа і не пов’язали зі зниклим Cotopaxi.

Однак з урахуванням нової інформації вчені знову повернулися на місце аварії корабля і разом із дайверами та експертами з морського музею Сент-Огастін встановили, що Ведмежа катастрофа – насправді уламки SS Cotopaxi.

«Після обговорення та оцінки всіх наявних доказів команда відчула впевненість у тому, що Ведмежа катастрофа дійсно є останнім місцем упокоєння втраченого Cotopaxi», – пояснює в своїй заяві телеканал Science Channel, який знімає фільм про це відкриття.

Цією інформацією вчені також поділилися з Дугласом Майєрсом, онуком капітана SS Cotopaxi. «Майєрс погодився, що команда нарешті знайшла корабель дідуся після того, як той зник безвісти майже 100 років тому», – додали автори роботи.

Залишити коментар