Понеділок, 21 вересня

Пошук у Google слова «коронавірус» тепер будуть відправляти користувачів на сторінку результатів із підбіркою матеріалів Всесвітньої організації охорони здоров’я. Крім того, у добірці будуть перевірені поради з безпеки й оновлення новин про коронавіруси, оголосили Google і ВООЗ.

Введення в рядок пошуку слова «коронавірус» або пов’язаного з ним запиту призведе до появи спеціальної білої картки, подібно до того, як про пожежі та землетруси сигналізує червона.

Поки що дані єдині для всіх користувачів, але в майбутньому Google планує зробити картку актуальною для кожного регіону й оперативно оновлювати відомості.

Компанія Google також оголосила про виділення гранту в розмірі 250 тис. доларів від Google.org, благодійного підрозділу компанії, який піде в китайський Червоний Хрест для підтримки зусиль із надання допомоги від коронавірусу.

Крім того, раніше фахівці дослідницького центру системних наук та інженерії (CSSE) Університету Джонса Хопкінса в США розробили онлайн-сервіс для моніторингу поширення китайського коронавірусу. На сайті відображається онлайн-карта, яка в режимі реального часу показує інформацію про поширення вірусу: про кількість і географію хворих по всьому світу.

Залишити коментар