Четвер, 26 листопада

Метеоблог головного синоптика країни

Зважаючи на прогноз температури повітря в Україні на перші два дні нового зимового місяця, лютий треба перейменовувати у якийсь пухнастень чи мимИлень. Бруньки на деревах і кущах не вибухатимуть, але очікуються протягом дня ледь не квітневі градуси!

У суботу в більшості областей України близько +5+10 градусів, а в неділю +6+13 градусів, тобто неділя ще й трохи тепліша.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: wetteronline.de

Щоправда, весь цей весняний поступ – на фоні періодичних дощів (атмосферні фронти) та поривчастого західного вітру, але погодьтеся, що таке тепло якось не дуже пасує до слова «лютий».

Дощі на Сумщині та Харківщині можуть переходити у мокрий сніг, бо там буде трохи прохолодніше.

У Києві початок лютого також буде з періодичними дощами та поривчастим вітром західного походження. Не забувайте, як я вчора, парасолю та відповідне взуття. Бо легендарна миргородська калюжа порівняно з деякими столичними міжасфальтними водоймами – жалюгідна мінікалабаня.

У суботу в Києві потепліє до +6, у неділю до +8 градусів.

Отже, першими лютими вихідними шуби, кожухи та дублянки і навіть куртки на справжньому пуху будуть виглядати смішно – краще щось обов’язково вітро- та вологонепроникне і трохи легше. Але бажано з каптурами.

Корисно буде багато гуляти для свіжого кольору обличчя, купити тюльпани або гіацинт у горщику і не забути метеопатам пігулки від таких синоптичних кульбітів.

Здорових і нелютих вихідних 🙂

Написала у своєму фейсбуці Наталка Діденко

Залишити коментар