Середа, 23 вересня

Чотирьох громадян Афганістану 2 лютого виявили біля Львова всередині опломбованої вантажівки, що перевозила яблука з Македонії до Росії. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції у Львівській області.

Зазначають, що інцидент стався близько 22:00 на автозаправці в селі Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області.

«Водій вантажівки “Вольво” розповів, що везе з Македонії в Росію яблука, а зупинившись на заправці в Гамаліївці, почув стукіт із причепа і людські голоси. 53-річний чоловік одразу викликав поліцію, оскільки в автомобілі не повинні були знаходитися люди», – йдеться в повідомленні патрульної поліції.

За даними поліції, вантажівку опломбували в Румунії та пломби не були пошкоджені.

Правоохоронці зірвали пломби, оскільки вважали, що існує загроза життю людей – за попередніми підрахунками, люди могли перебувати в закритій вантажівці п’ять діб без вентиляції. В автівці виявили чотирьох людей.

Пізніше з’ясувалося, що всі вони є громадянами Афганістану. Троє з них неповнолітні – 15-16 років, а найстаршому 23 роки. У них не було жодних заборонених речовин.

Медики оглянули афганців і встановили, що вони не потребують госпіталізації. Іноземців передали співробітникам міграційної служби.

Залишити коментар