П'ятниця, 18 вересня

Пенсіонерка Любов Колюча, якій депутат від партії «Слуга народу» Євген Брагар порадив «продати собаку елітної породи», аби сплатити борги за комунальні послуги, порадила народному обранцю думати, що він говорить. Зі своїм улюбленцем жінка розлучатися не збирається.

«Як це так на всю країну можна було казати про собаку? Можна було сказати, що в нас тяжке становище, що якось воно та й буде, що будемо допомогу виділяти. Тим паче за них ми голосували, їм ми повірили. А тепер довіри ніякої…» – каже 66-річна Любов Колюча із села Аджамка на Кіровоградщині.

«Сказала б йому мозок продати! І хай думає, кому, де і що казати. Він просто себе осоромив Показав свою гуманність, свій розум і показав, хто в «Слузі народу»? – додала вона.

Жінка також зазначила, що увага, яку привернула до неї ця ситуація, їй не дуже приємна. Каже, що від цього має «одні нерви».

Пані Любов говорит, що під час прямого ефіру не чула відповідь депутата, бо після дзвінка побігла на кухню, де пікся хліб. Але невдовзі їй почали телефонувати односельці й журналісти, які й розповіли про «пораду» депутата продати собаку, аби сплатити комуналку.

Пенсіонерка каже, що спершу навіть не повірила, що це правда, доки сама не переглянула відео в записі.

Нагадаємо, пенсіонерка Любов Колюча зателефонувала в ефір політичного ток-шоу на телеканалі «112 Україна» і запитала, як їй прожити на пенсію у 2 тисю грн і такими високими цінами на комунальні послуги.

Залишити коментар