Середа, 23 вересня

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у 2019 році нагородив зброєю 438 осіб. Про це повідомили у МВС, відповідаючи на запит журналістів.

«Впродовж 2019 року відомчою заохочувальною відзнакою МВС “Вогнепальна зброя” нагороджено 438 осіб», – зазначили у МВС.

На інші питання запиту в МВС не відповіли. Журналісти, зокрема, просили, за можливості, вказати кількість осіб, яких нагородили зброєю, за категоріями (нардепи, спецпризначенці, добровольці, інші категорії), а також вказати види зброї, якою нагородили людей у 2019 році.

Журналісти також цікавилися, чи отримували минулого року відзнаку «Вогнепальна зброя» народні депутати. У МВС на це повідомили, що на кожного власника зброї (зокрема і на осіб, нагороджених зброєю) заводиться особова справа. Ці особові справи ведуться в уповноважених підрозділах з контролю за обігом зброї та дозвільної системи головних управлінь Нацполіції в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, областях та місті Києві.

Але інших даних не повідомили, вказавши, що це персональні дані особи, «поширення яких без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини».

Залишити коментар