Неділя, 20 вересня

Розробники з української Sigma Software разом із американським стартапом Blacksnowgames створили шутер Black Snow, де поєднали ігровий світ із реальним через камеру смартфона.

Сюжет гри розповідає про вторгнення прибульців на Землю, гравець має захистити планету та дати їм відсіч. Бій може відбуватися в будь-якому місці: в офісі, квартирі, на вулицях міста. Найвидовищніше гра виглядає в центрі міста серед знайомих місць.

Black Snow  це гра, що накладає об’єкти доповненої реальності (кораблі прибульців) на відеофід камери смартфона та імітує змішану реальність, досяжну на Microsoft HoloLens и Magic Leap, за допомогою звичайного смартфона. На відміну від Pokemon Go, де доповнена реальність ситуативна і присутня в радіусі кількох метрів, ігрове поле Black Snow простягається на пару кілометрів від гравця та враховує масштаб, розташування й ефект відстані для елементів AR (Augmented Reality).

Як розповіли розробники, вони зробили приховані калібрування і перенесли бойові дії в небо. Дизайнери створили прибульців-нападників у стилі біопанк, а також потужну зброю для боротьби з ними.

Гра вже з’явилася в українському App Store з українською локалізацією. Розробники чекають на відгуки наших геймерів і пропозиції щодо того, як зробити гру цікавішою.

Залишити коментар