Неділя, 29 листопада

Депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко звернувся до поліції через те, що депутат від «Слуги народу» Максим Ткаченко облаяв його під час засідання парламенту. Про це Кучеренко написав у фейсбуці.

На засіданні парламенту 6 лютого у той час, коли «Батьківщини» та «Опозиційна платформа – за життя» блокували президію Ради, Кучеренко попросив першого заступника спікера парламенту Руслана Стефанчука заспокоїти депутатів «Слуги народу». Тоді до нього підійшов депутат Максим Ткаченко. Він сказав: «Ми знаємо, чим займатися. Ваш час вийшов, їдьте додому відпочивати, їдьте до санаторію, їдьте у Трускавець відпочивати».

На це Олексій Кучеренко сказав: «Клоуни малолітні». Тоді Ткаченко облаяв депутата від «Батьківщини» та пригрозив, що той «отримає за клоуна».

Кучеренко зазначив у фейсбуці, що був депутатом у 37 років та главою ОДА у 39, але розумів, що «таке дорослі колеги». Він подав до поліції заяву на Ткаченко за дрібне хуліганство, що є адміністративним порушенням.

Депутат пообіцяв передати аналогічну заяву до Комітету з регламенту і депутатської етики. Кучеренко зазначив: якщо Максим Ткаченко публічно вибачиться з трибуни Ради, він забере свою заяву. Якщо ні – депутат обіцяє довести справу до кінця.

1 комментарий

  1. Да их вся страна матом кроет и не только их, а и их родственников до третьего колена. То за их высказывания, то за декларации, за поведение, и не только в Раде. А здесь он обиделся или хоть таким образом обратить на себя любимого внимание. так еще больше помоев на голову выльют.

Залишити коментар