Понеділок, 28 вересня

У Федерації гімнастики України пояснили, чому збірна України ухвалила рішення про участь у турнірі з художньої гімнастики «Гран-прі Москва 2020» в Росії 7-9 лютого.

«Ми зважували всі “за” і “проти” і вирішили все-таки їхати на цей старт. По-перше, це впливає на наш рейтинг. А по-друге, від результату московського “Гран-прі” далі буде залежати, хто братиме участь у “Гран-прі” під час “Кубка Дерюгіної”, який традиційно відбудеться в Києві в березні. Отже, участь наших спортсменок у кожному “Гран-прі” збільшує наші шанси в рейтингу і зменшує шанси конкурентів. Давайте тримати кулаки за наших спортсменок, і нехай вони там, у Москві, покажуть, на що здатна українська школа художньої гімнастики», – цитує сайт федерації першу віцепрезидентку ФГУ, головну тренерку збірної Ірину Дерюгіну.

Дерюгіна заявила, що перед Олімпіадою в Токіо збірна з художньої гімнастики «присвячує тренуванням 24 години на добу» і завдання команди – «використовувати кожну можливість для підготовки спортсменок».

Напередодні на сторінці збірної України з гімнастики в інстаграмі з’явилося повідомлення про те, що тренерський штаб ухвалив рішення про участь Єви Мелещук та Христини Пограничної у змаганнях, які з 7 до 9 лютого проходитимуть у російській столиці.

Залишити коментар