Середа, 23 вересня

Засновник Tesla Ілон Маск поділився планами про прийдешні розробки ще однієї його компанії. Він заявив, що його стартап Neuralink цього року продемонструє оновлення своєї технології інтерфейсу «мозок-комп’ютер», яка, за його словами, буде «приголомшливою».

У липні минулого року Маск сказав, що технологія вже була випробувана на мавпі, яка була здатна управляти комп’ютером зі свого мозку. Тепер він виступив у своєму блозі, розповівши подробиці про розробки Neuralink.

«Глибокий вплив нейронних інтерфейсів із високою пропускною здатністю і високою точністю недооцінюється. Neuralink розробить це для людини вже цього року. Зачекайте, поки ви не побачите наступну версію. Порівняно з тим, що було представлено минулого року, це круто», – написав Маск.

За словами Маска, це буде унікальний нейроінтерфейс для людей із пошкодженим мозком. Засновник Neuralink сказав, що його довгострокова мета полягає в тому, щоб люди не відставали від штучного інтелекту.

«Врешті-решт Neuralink замінить цілі пошкоджені в результаті нападу або нещасного випадку ділянки мозку, Хотілося би без зайвих захоплень, проте потенціал перетворить відновлення мозку і моторних функцій. І іншого шляху зробити це немає, я вважаю», — додав він.

Повідомляється, що пристрій можуть анонсувати на майбутній презентації компанії, яка відбудеться вже влітку. Це означає, що вже незабаром можна очікувати випробування Neuralink за участю пацієнтів-добровольців.

Залишити коментар