П'ятниця, 27 листопада

Комітет Верховної Ради з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіки Крим, Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин ухвалив рекомендацію неможливості поставок води в Крим до його деокупації. Про це повідомив народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко.

«Ми категорично проти будь-якої допомоги агресору. Згідно з Женевською конвенцією, документами ООН, забезпечення всім необхідним окупованих територій є відповідальністю агресора. І тим паче, що мовиться в першу чер, передусім, про технічну воду для підприємств, зокрема військових. Постачати (воду) і допомагати їм – це якась нісенітниця і взагалі крок до легалізації цієї анексії та окупації. Ми категорично проти цього», – наголосив Гончаренко.

За його словами, ця рекомендація має політичні наслідки.

«Це позиція комітету Верховної Ради. Але з огляду на те, що цю тему останнім часом активно просувають окремі депутати, зокрема голова фракції “Слуга народу“, ми думаємо, що це важливо і її важливо враховувати», – зазначив Гончаренко.

Залишити коментар