Вівторок, 22 вересня

У Міністерстві інфраструктури України вважають, що подальша співпраця між Deutsche Bahn та «Укрзалізницею» має ґрунтуватися на інвестиціях німецької компанії в українську залізничну інфраструктуру для того, щоб Deutsche Bahn ніс відповідальність за управління. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю виданню «Ліга.Бізнес».

«Якщо Deutsche Bahn чи хто-небудь інший на етапі переходу в управління каже нам: я хочу заробляти, але якщо зроблю гірше, я солідарний з вами і несу відповідальність за збитки, ризики, ділю з вами цей тягар, тоді це цікаво», – прокоментував Криклій можливі умови передачі «Укрзалізниці» в управління Deutsche Bahn.

За його словами, уряду важливо розуміти, що держава отримає від ймовірної передачі «Укрзалізниці» в управління стороннім компаніям, яких показників можливо буде досягти, а ключовою в такій співпраці має бути саме відповідальність сторін.

«Гравець, який підключиться до УЗ та стане стратегічним партнером, повинен заходити грішми. Немає більшої та кращої відповідальності, ніж участь грішми», – додав міністр.

Він запропонував, що такі інвестиції Deutsche Bahn могли б піти на оновлення рухомого складу «Укрзалізниці», вони б підтвердили довгостроковість планів Deutsche Bahn щодо співпраці з Україною.

1 комментарий

  1. Що отримає держава, можу сказати вже зараз. Жодних інвестицій не буде, так як ніхто в чуже вкладати не буде. Крім того, частина замовлень з Укрзалізниці перекочують до німецьких фірм. Нарешті піднімуть ціни на перевезення до німецьких «стандартів», а з отриманих доходів випишуть собі західні «бонуси».

Залишити коментар