Середа, 23 вересня

На тлі різкого стрибка кількості хворих коронавірусною інфекцією в Китаї вчені попереджають про ймовірність того, що коронавірусом нового типу можуть заразитися дві третини населення планети. Таку думку висловив в інтерв’ю агентству Bloomberg консультант Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Айра Лонджіні.

За словами Лонджіні, який відстежує поширення вірусу в Китаї, кожен хворий зазвичай передає інфекцію двом-трьом іншим людям.

Простежити за поширенням захворювання буває особливо складно через відсутність експрес-тестів, а також через те, що у деяких носіїв інфекції симптоми коронавірусу проявляються у слабкій формі, зазначив консультант ВООЗ.

На його думку, ізоляція хворих і карантин не зможуть зупинити коронавірус. Однак у ВООЗ вважають, що заходи, до яких вдався Китай, дають решті світу час для підготовки до боротьби з інфекцією.

Наразі кількість заражених коронавірусною інфекцією тільки в Китаї наближається до 64 тис. За минулу добу в країні було зареєстровано понад 5 тис. нових випадків зараження. Від коронавірусної інфекції померли 1380 осіб, майже 7 тис. одужали.

Залишити коментар