Середа, 2 грудня

Офіс президента України йде до суду після розслідування програми «Схеми» (спільного проєкту «Радіо Свобода» й телеканалу «UA: Перший») про візит глави держави Володимира Зеленського до Оману.

«Офіс президента України чекає від програми “Схеми” спростування відомостей, що не відповідають дійсності, та припущень, зроблених на їхній основі. Ми звертаємося до суду з позовом, в якому вимагатимемо спростувань і вибачень», – заявили в Офісі президента.

Нагадаємо, 13 лютого оприлюднене розслідування «Схем» під назвою «Оманлива відпустка». У ньому йдеться, що 9 січня президент України Володимир Зеленський повернувся з Оману до України на літаку Bombardier Global Express 6000 із бортовим номером 9H-VJN. За даними джерел «Схем», 8 січня цим літаком із Москви до Оману прибув секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев.

Офіс президента повідомив, що Зеленський ніколи не зустрічався з Патрушевим. Про це заявили і в Кремлі.

При цьому журналісти у своєму розслідуванні і не стверджували, що президент України та секретар Ради безпеки Росії мали зустріч.

1 комментарий

 1. ДОЛОЙ МАФИЮ on

  ЗМІ, розповідаючи про біографію нового керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака, згадують, що з 2013 року він фактично управляв відомим київським бутиком «Санахант», який належить Оксані Хант. Мадам Хант насправді звати Оксана Сергіївна Мороз, вона користується кількома паспортами з різними датами свого народження і є вдовою київського бандита початку 90-х Гаррі Джибу Малік-заде. Ще в 2005 році була опублікована повість «Самка богомола» про Оксану Мороз та її бізнес:
  volodymyrboyko.com/2016/11/05/samka-bohomola-1/
  volodymyrboyko.com/2016/11/09/samka-bohomola-2/
  volodymyrboyko.com/2016/11/14/samka-bohomola-3/
  volodymyrboyko.com/2016/11/20/samka-bohomola-4/
  volodymyrboyko.com/2016/11/24/samka-bohomola-5/

Залишити коментар