Неділя, 29 листопада

Американське аерокосмічне агентство (NASA) оголосило про початок прийому заявок на відбір нових астронавтів для подальшого дослідження космосу. Їх прийматимуть з 2 по 31 березня. Відповідне повідомлення NASA опублікувало на своєму офіційному сайті.

Там кажуть, що наразі в активі агентства є 48 астронавтів, але невдовзі їх знадобиться більше, оскільки дослідження космосу не стоять на місці.

Так, до 2024 року NASA планує відправити на Місяць першу жінку, а також чергового астронавта-чоловіка.

«Для жменьки дуже талановитих жінок і чоловіків, яких ми наймемо, щоб ті приєдналися до нашого різноманітного корпусу астронавтів, – це стане неймовірним часом, проведеним у космосі», – зазначив менеджер NASA Джим Бріденстін.

В агентстві зазначили, що заяви можуть подавати тільки громадяни США. Їм потрібно мати ступінь магістра в галузях інженерних, біологічних, фізичних, комп’ютерних або математичних наук в акредитованому навчальному закладі.

Кандидати також зобов’язані мати як мінімум два роки відповідного професійного досвіду або ж як мінімум 1 тис. годин командного часу на реактивних літаках.

Відбір астронавтів планують закінчити до 2021 року. Після навчання вони зможуть взяти участь у місіях на Міжнародну космічну станцію, дослідженнях Місяця, а в майбутньому і Марса.

Залишити коментар