Понеділок, 21 вересня

Державне агентство України з питань кіно у 2019 році заборонило демонструвати та розповсюджувати на території країни п’ять фільмів, з яких два російських, а в одному знімався Володимир Зеленський. Про це йдеться на сайті Держкіно.

Заборонили, зокрема, показ фільму «Вісім перших побачень» (2012 року), оскільки там знімалася російська актриса Катерина Варнава. Вона є у переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. Про заборону показу клопотала Служба безпеки.

Одним із продюсерів і сценаристів цього фільму був тепер чинний президент Володимир Зеленський. Також він зіграв у ньому одну з головних ролей.

Крім того, як повідомляється, у СБУ добилися заборони показу фільмів «Мачете» (2008 рік, США), через те, що там знімається американський актор Стівен Сігал, і «Бешкетники з Тімпельбаха» (2008 рік, Франція), через французького актора Жерара Депардьє.

Крім того, на підставі рішення Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів заборонили два російські фільми 2017 року: «Я так не думаю» і «Стріла».

Залишити коментар