Понеділок, 21 вересня

Бактеріологічної небезпеки через евакуацію українців з Китаю немає, повідомив президент України Володимир Зеленський у фейсбуці. Він заявив, що евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах.

«Він (центр –  прим. ред.) буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки. Протягом двох тижнів це буде, напевне, найбільш охоронюваний об’єкт у країні. Співчуваю нашим евакуйованим, бо вже знаю, що таке перебувати під особистою охороною, а в них охорона буде набагато серйозніша, ніж у президента. Тобто бактеріологічної небезпеки немає», – написав Зеленський.

Водночас він заявив про «іншу небезпеку» – «забути про те, що всі ми люди і всі ми – українці».

«Коли Франція евакуювала людей з Уханя і їх привезли в одне з міст, реакція у мешканців цього міста була одна: вони турбувалися про життя і здоров’я своїх співгромадян, співчували тим, хто опинився у складній ситуації. Навіть у Казахстані, коли наш літак з Уханя сів на дозаправку й доправив казахстанського громадянина, не було жодних протестів і блокувань. Навпаки, всі дякували й раділи, що людина нарешті вдома. На жаль, не всі з нас можуть пишатися такою ж людяною реакцією», – заявив Зеленський.

Президент зазначив, що спроби «перекрити траси, блокувати госпіталі, не пустити громадян України в Україну – цим ми показуємо далеко не найкращий бік нашого характеру».

Залишити коментар