Четвер, 3 грудня

Сьогодні над Одеською областю активізувався циклон Yulia. Він приніс із собою негоду всій Україні, але найбільше страждає південь країни, зокрема Одеська область. За кілька годин буревій вже встиг наробити значної шкоди.

Зірвані дахи та загибель людини: на півдні країни вирує циклон Yulia (фото)
Зірвані дахи та загибель людини: на півдні країни вирує циклон Yulia (фото)
Зірвані дахи та загибель людини: на півдні країни вирує циклон Yulia (фото)

В Одесі внаслідок буревію загинула людина. За попередньою інформацією, на жінку впало дерево, через отримані травми вона померла на місці.

Інформації про загиблу наразі немає, відомо, що трагічний випадок стався на перехресті вулиці Ніжинської та провулка Маланова. На місце подій виїхали рятувальники.

У Подольську сильний вітер зірвав дах над адміністративною будівлею РЕМу, а в Ананьєві без даху залишився нещодавно відремонтований Будинок культури. У Маяках, пишуть очевидці, вітер вирвав дорожній знак.

Окрім того, підірвало дах ще й на районному Будинку культури в Біляївці, повідомляють очевидці.

Синоптик Наталка Діденко пише, що циклон жене штормовим вітром дощ та сніг в Україну, а завтра, 25 лютого, черговий циклон із заходу Європи пришле до нас атмосферний фронт. Але в Україні він заторкне лише частину країни, максимум до Вінниччини, Житомирщини, західних районів Київщини. У більшості областей України переважатиме суха погода.

Однак Діденко обнадіїла, що в середу в Україні очікується потепління, до +6+14 градусів.

Фото: Думская

1 комментарий

Залишити коментар