П'ятниця, 25 вересня

Кабінет Міністрів планує відновити посаду головного державного санітарного лікаря – до цього часу його обов’язки буде виконувати заступник міністра охорони здоров’я. Про це в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV розповів заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Стосовно того, хто має ухвалювати рішення та які рішення, коли міністр перебуває в обсервації, хочу сказати, що у свій час, коли є загроза виникнення епідемії, більшість питань лягає все ж таки на головного державного санітарного лікаря в країні. Ця посада була у свій час ліквідована», – зазначив він.

Водночас заступник міністра охорони здоров’я уточнив, що незабаром уряд планує відновити цю посаду.

«Найближчим часом буде покладено функції головного державного санітарного лікаря на заступника міністра. І я думаю, що система буде працювати чітко та якісно», – додав Ляшко.

1 комментарий

  1. Дело Ленина живет и побеждает! Снести до основанья, а затем… Санитарных врачей разогнали, здания отдали другим (или продали), новые кадра не готовились. А зачем в Украине санитарный надзор? И вдруг решили, что нужен? Нужен конечно, но недоразвитые это начинают понимать не наперед, а постфактум. Предвидеть результаты мозгов не хватает.Или так было задумано? И не только в этом вопросе. Вся реформаторская бурная деятельность (в здравохранении, образовании) еще ой как аукнется, но НИКТО и НИКОГДА за неё наказан не будет! В Украине такого не бывает!

Залишити коментар