Неділя, 27 вересня

Першою серед громадян України захворіла на коронавірус COVID-19 дівчина, яка працює в Італії. Про це повідомила речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко.

«За інформацією, наданою Генеральним консульством України в Неаполі, станом на сьогодні підтверджено один випадок захворювання на коронавірус серед громадян України. Це громадянка 26 років, яка працює на півночі Італії та приїхала на південь відвідати батьків. Наразі дівчина перебуває в інфекційному відділенні лікарні в Неаполі. Її стан некритичний, втім, офіційний позитивний результат на коронавірус має бути підтверджений клінікою в Римі. Родичі та близькі, яких вона провідувала, перебувають на карантині. Генеральне консульство України в Італії тримає постійний контакт із місцевим штабом», – повідомила Катерина Зеленко.

Кількість випадків зараження новим коронавірусом станом на 27 лютого сягнула 82 164, майже 33 тисячі одужали. Про це свідчать дані Центру системних досліджень при Університеті Джона Гопкінса. Число летальних випадків зросло до 2801.

Залишити коментар