Понеділок, 10 серпня

«Слуга народу» не відмовляється від «філософії нових облич», заявив заступник голови парламентської фракції «Слуги народу» Олександр Корнієнко в ефірі телеканалу ICTV.

Представниця фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко заявила: «У медіа ми всі читаємо різні прізвища можливих майбутніх прем’єрів. Дуже багато «крєпкіх хазяйствєнніков» ще часів Януковича. У той же час пан Зеленський, ваша команда обіцяла винятково нові обличчя».

«Щодо нових облич. Ми не відмовляємося від цієї філософії. Лишень ми говоримо про те, що просто бути новим виявилося недостатньо. Треба бути новим і досвідченим в чомусь», – відповів Корнієнко.

За його словами, виникає питання: «У чому бути досвідченим?».

«Досвідченим у корупції – це погано. Хоча новий, але новий корупціонер. Такі випадки теж інколи бувають. Бути новим і досвідченим у якихось політичних інтригах? Такі теж випадки були, у нас у фракції всі бачили. Бути новим у тому, щоб ошукати виборців, пообіцявши їм, що ти будеш виконувати програму партії “Слуга народу”, потім голосувати щось своє? Такі випадки теж всі бачили. Це не те, чого ми очікуємо в новому уряді (або оновленому уряді)», – сказав Корнієнко.

Він заявив, що «Слуга народу» очікує «людей, які є новими по духу, можливо, з досвідом управлінським або у сфері державної влади, або в сфері бізнесу, або управління великими об’єктами».

Залишити коментар