Вівторок, 11 серпня

«Укрзалізниця» спільно з Нацполіцією організували супровід правоохоронцями пасажирських поїздів «Миколаїв – Київ – Рівне» та «Одеса – Москва». Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

«В рамках пілотного проекту “Укрзалізниця” спільно з Національною поліцією України організували супровід працівниками поліції пасажирських поїздів № 122/121 Миколаїв – Київ – Рівне та № 24/23 Одеса – Москва.

Ці поїзди були обрані для пілотного проєкту через найбільшу кількість зафіксованих правопорушень», – йдеться у повідомленні.

Член правління компанії Марчін Целеєвський заявив, що програма «Назустріч клієнту» має на меті поліпшення якості послуг на залізничному транспорті. В УЗ називають розвиток співпраці з Нацполіцією важливою складовою.

За даними поліції, 21-27 лютого 2020 року було складено 27 адміністративних постанов за ст. 175 ч. 1 (заборона куріння), 3 адміністративні постанови за ст. 178 ч. 1 (про заборону вживання алкогольних напоїв), 25 осіб отримали усні попередження.

Також 27 лютого 2020 року у поїзді № 24/23 Одеса – Москва поліцейські успішно попередили пограбування пасажира та затримали підозрюваного.

Нині «Укрзалізниця» та Нацполіція працюють над спільним планом дій щодо збільшення кількості поїздів, що курсуватимуть у супроводі правоохоронців.

Залишити коментар