Четвер, 24 вересня

Вчені NASA попереджають, що в квітні недалеко від Землі пролетить астероїд 52 768 (OR2 1998), розміри якого перевищують 4 км. Астрономи побоюються, що падіння такого небесного тіла на нашу планету призведе до глобальної катастрофи.

NASA оцінює, що скеля рухається в нашому напрямку зі швидкістю близько 8,7 км на секунду (31 320 км / год). При такій швидкості астероїд наблизиться до Землі 29 квітня.

Згідно з даними Планетарного товариства, астероїд розміром більше 1 км достатньо великий, щоб загрожувати глобальними руйнуваннями. Планетарне товариство перераховує такі дії: «Кратер в 10 км і більше: глобальне спустошення і можливий колапс цивілізації».

Доктор Брюс Беттс із міжнародної групи астрономів сказав: «Маленькі астероїди – кілька метрів – часто потрапляють і згоряють в атмосфері і наносять невеликий збиток. Астероїди розміром з Челябінський метеорит – близько 20 м у 2013 році – створюють ударні хвилі, які розбивають вікна і викликають травми. Розмір Тунгуського метеорита – близько 40 м – міг повністю зруйнувати місто або створити цунамі. Великі астероїди можуть викликати руйнування цілого регіону».

Наприклад, астероїд, який, як вважається, призвів до вимирання динозаврів, мав у поперечнику приблизно шість миль (10 км).

За оцінками NASA, астероїд 52 768 (OR2 1998) має розміри від 0,9 до 2,54 милі (1,5 і 4,1 км) в діаметрі. Астрономи класифікують цю скелю як «потенційно небезпечний» навколоземний об’єкт.

У найближчому майбутньому астероїд наблизиться до нашої планети на відстань приблизно в 0,04 205 астрономічних одиниці. Одна астрономічна одиниця – це середня відстань від нашої планети до Сонця – близько 149,6 млн км. Іншими словами, очікується, що космічна скеля пройде на відстані, яке приблизно в 16,36 рази більша, ніж відстань від Землі до Місяця.

82 комментария

 1. Да у страха глаза велики, а если что и будет так все равно все не спасутся и не сможем ничего сделать, только грабить население планеты умеем да разжигать войны, так что чему если тому и быть, то того не миновать, пугать такими сведениями не надо будоражить население планеты, оно и так взбудоражено, не знает куда деваться от военных конфликтов.

 2. Частина заголовку статті «… у NASA бояться глобальної катастрофи» — чистої води маніпуляція і клікбейт.
  Цей астероїд — один з багатьох, що віднесений до потенційно-небезпечних. Проте відстань, на якій він пролетить повз Землі цього разу, доволі значна. Бувало і ближче. Тому панікувати, поки що, зарано.

 3. Чому ви дивуєтеся? Ви й учвлення не маєте наскільки ті бідні люди в Росії затуркані, обмежені і не проінформовані. З покоління в покоління їм втирають, що вони найбільша країна,що усі кругом їм бажають зла, хочуть захватити, що кругом одні шпіони…ці люди навіть не уявляють, що є якесь інше життя і відношення за їхніми кордонами. Вони й не припускають, що насправді все не так.

 4. Маленька мрійниця on

  Всі ми люди на землі
  Всі ми люди на землі,
  Доля в нас одна,
  Так скажіть мені будь ласка
  Чому народ не поважаєм ми?

  Всі ми люди на землі,
  Та не важливо звідки ти?
  З України,Росії, Англії чи Польщі
  Важливо лиш,те хто ми є!

  Скажіть мені, будь ласка,
  Чом жить не можна в мирі?
  Скажіть мені,будь ласка,
  Навіщо нам війна?

  Війна— це суцільна біль,
  Що приносить лиш страждання!
  Війна нікому не потрібна,
  Та чомусь усі її прагнуть!

  Всі ми люди на землі,
  Доля в нас одна,
  Тож давайте будем
  Інших поважати ми!

  06.03.2020 рік

 5. И да в рассие не все люди такие))))
  У меня есть пару нормальных знакомых от туда)))))
  Я из Украины если что)))) (Киев)

 6. Мені цікаво чому ще досі ніхто не придумав ракети проти астероідів. Він не такий вже великий той астероїд, під час холодної війни лідери ссср і америки хвалились крутими ядерними ракетами що можуть знищити планету в десятки разів більшу за Землю

 7. почитав вище написане скажу вам так. Ми українці зрозуміли москаля що він написав а от бідненький москалик коля нічого не зрозумів що ви йому пишете бо москалі взагалі не розуміють української мови. нічого не впаде,не панікуйте!!!

 8. Прикольно. Один дибільний Коля перетягнув всю увагу з величезного метеориту на маленького туповатого москалика.
  А по темі : срочно скуповувати гречку, сіль і сірники 🙂

 9. Про астероїд було в «Армагеддоні» (1998 р., Брюс Вілліс).
  І тоді все закінчилося нормально.
  Так само буде і зараз, бо протягом 30-ти років до нього готувалися.
  Нема чого боятися.

Залишити коментар