Вівторок, 29 вересня

Народна депутатка Вікторія Сюмар заявила, що депутата від «Опозиційної платформи – за життя» Олега Волошина ізолювали через загрозу зараження коронавірусом.

За інформацією ЗМІ, він наприкінці лютого у Франції зустрівся із депутатом Національної асамблеї Жаном-Люком Рейтцером, у якого згодом виявили цю інфекцію.

Про зустріч 27 лютого з Рейтцером Волошин повідомляв у себе у фейсбуці. Нині його текст прихований, однак у ЗМІ зберігся скріншот.

«Шикарний краєвид за вікном кабінету колеги з Національної асамблеї Жана-Люка Рейтцера, звичайно, викликає заздрість, але не відволікає від головного: підготовки першої чотиристоронньої зустрічі парламентського виміру “нормандського формату”», – написав Волошин.

Про його ізоляцію через загрозу зараження коронавірусом заявила народна депутатка від «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар.

«Після плювання і бризкання слиною з вереском про “соросят-поросят” депутата Волошина таки ізолювали. Перевірять на предмет неперебірливих зовнішніх контактів. Втрутитися довелося спікеру і секретареві РНБО», – написала депутатка і додала, що це «не жарт».

Про коронавірус у 68-річного Жана-Люка Рейтцера стало відомо раніше. Його госпіталізували, наразі парламентар перебуває у реанімації.

Залишити коментар