Вівторок, 24 листопада

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров відповів на заяви нового прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про можливість подавати воду до окупованого Криму.

«Скандальна заява новообраного прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про можливість подачі води по Північнокримському каналу в тимчасово окупований Крим, озвучена ним на тлі посилювання в Криму репресій і переслідування кримських татар і етнічних українців з боку російських окупантів, по суті, стала підлим ударом у спину тим, хто не змирився з окупацією Криму і залишається вірним Українській державі», – мовиться в заяві Чубарова.

За його словами, нова заява Шмигаля, яку він зробив пізніше в фейсбуці, не змінила ситуації.

«Абсолютно неприпустимими є спроби прикриття подібних “ініціатив” нібито турботою про громадян України, які проживають в окупованому Росією Криму. Насправді будь-які поступки Росії з боку України або її міжнародних партнерів лише посилюють репресивну політику Кремля стосовно громадян України, які проживають у тимчасово окупованому Криму, в першу чергу проти кримськотатарського народу», – наголосив Чубаров.

«Меджліс кримськотатарського народу закликає прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, а також новопризначених членів Кабінету Мміністрів України, як і всі політичні і громадські організації України, до постійних консультацій і взаємодії з Меджлісом кримськотатарського народу», – додав голова Меджлісу.

Ця заява Чубарова з’явилася ще до останнього наразі виступу Шмигаля на цю тему, в якому він протягом пів доби вдруге змінив свою позицію на протилежну.

Залишити коментар