Понеділок, 28 вересня

Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

«Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, в яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні. Крім того, ухвалене рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в міжнародному аеропорту “Бориспіль”», – йдеться в повідомленні.

Жодних дат щодо початку таких обмежень в уряді не вказують.

У Кабміні водночас зауважили про рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту «для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву».

«Задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення», – додали в уряді.

Також Кабмін обіцяє закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в міжнародному аеропорті «Бориспіль».

Залишити коментар