П'ятниця, 25 вересня

У Київ надійшли швидкі тести на діагностування коронавірусу. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

«Поки їх 1200, до кінця цього тижня має бути 5 тис. Тест-системи розповсюдять по семи визначених базових лікарнях для прийому хворих з підозрою на коронавірус.

Обладнання ж для експрес-тестування в аеропортах повинне надійти в столицю до кінця цього тижня. Ми встановимо його в аеропорту ім. Сікорського та “Борисполі”», – йдеться у повідомлені.

1 комментарий

  1. Самый отвратительный вирус, бушующий в Киеве, это коррупция. И покрывает её никто иной, как мэр города. Петиция за отставку Кличко: petition.president.gov.ua/petition/86178 Дорогие киевляне! Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал хотя бы один репост, в котором точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать хотя бы один репост и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.

Залишити коментар