Четвер, 26 листопада

Студенти Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, котрі живуть у гуртожитках навчального закладу, влаштували флешмоб протесту через передчасне відключення опалення та гарячої води.

Так, наприклад, у гуртожитку № 4, де мешкають переважно студенти факультетів журналістики та філології, змайстрували імпровізовану домовину «гарячої води» та зі свічками та музикою влаштували «похорон». Відповідне відео самі студенти опублікували в соціальних мережах.

Утім, до музичного супроводу автори «креативу» поставилися вкрай легковажно, обравши для цієї «акції» пісню «Плине кача по Тисині», під яку прощалися із загиблими під час Революції гідності українцями.

Окрім «поховання», студенти масово публікують у своїх соціальних мережах меми про відключення опалення та скаржаться на те, що змушені вкотре користуватися тазиками, кип’ятильниками та гріти воду у відрах.

Очільник студентського профкому ОНУ Євген Юраш зауважує, що заходи, до яких змушені вдаватися студенти через відключення опалення, наражують їх на небезпеку та суперечать нормам пожежної безпеки. За його словами, минулого року кілька студентів отримали опіки, намагаючись нагріти воду.

У профспілці збираються вкотре звернутися до ректорату з вимогою увімкнути опалення та гарячу воду. Також врофком ОНУ планує звернутися до уряду України.

Залишити коментар