Четвер, 1 жовтня

Суспільний мовник України просить у Кабміну виділити гроші на своє функціонування. Через заблоковані рахунки усі платформи мовника можуть припинити свою роботу. Також може зірватися трансляція Олімпіади та належна підготовка й участь України у Євробаченні. Про це йдеться у відкритому листі Суспільного мовника до Кабінету Міністрів України.

Там зазначається, що припинити роботу можуть два національні телеканали (UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА), три національні радіоканали (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура), а також диджитал-платформи та теле- й інші радіоканали.

«Наразі арешт рахунків уже зупинив підготовку до трансляції в Україні Олімпіади-2020, унеможливлює належне представлення та участь у Євробаченні-2020, також повністю зупинив усі нові проєкти “Суспільного”, зокрема запуск нової “Суспільної студії” в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ», – зазначають у листі.

Там зазначили, що у Суспільного мовника є дві проблеми, які міг би вирішити уряд. Перша – затримка виплати заробітної плати. Гроші понад 4 тис. працівникам не виплачувалися вже понад чотири місяці, адже досі не затверджено паспорт відповідної бюджетної програми.

Другим питанням залишається блокування рахунків телерадіокомпанії.

Ще з лютого Суспільний мовник не може здійснювати жодних видатків, адже у лютому було накладено арешт на кошти, що є на рахунках мовника, задля стягнення із компанії боргу.

«Суспільний мовник звертається до Кабінету Міністрів України з проханням ініціювати виділення з державного бюджету окремих коштів для погашення наявної заборгованості колишньої державної компанії (10 млн 591 тис. 224 євро 48 центів та 73 080 грн судового збору), а також 1,6 млн євро виконавчого збору, що телерадіокомпанія має сплатити додатково», – зазначають на «Суспільному».

2 комментария

  1. не треба нічого давати , хай заробляють , хай платить порошенко зі своєю бандою , там гроші поки ще є , бо толку з цих каналів гулькин х.. , одні розмови ні про шо і скиглення , та » скучають за папой — паханом «…..

  2. Чи «здав» Зеленський інтереси України? Думки експертів про зустріч «нормандської четвірки» — ось чтиво для дурнів від цих каналів , а грошей дайте біжуть в Кабмін….. , ви з глузду з*їхали , ось ще приблизно таке — «Ми падаємо в яму». Що думає про нову очільницю Держкіно українська кіноспільнота?…………. І за це вам гроші , а умного коли від вас чекати ???

Залишити коментар