Вівторок, 22 вересня

У Києві з 12 березня тимчасово обмежують освітній процес у закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких та спортивних школах. Також у місті обмежать проведення масових заходів: концертів, конференцій, кіносеансів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

«Друзі! Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів та обмежень. Хоча в Києві поки не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус, ми вирішили не чекати й убезпечити мешканців міста. Превентивні заходи в Києві запроваджуємо з 12 березня. Попередньо – до кінця березня», – повідомив Кличко.

«Зокрема, буде тимчасово обмежений освітній процес в закладах загальної та вищої освіти. В дитячих садочках. У мистецьких, спортивних школах та інших. Також обмежуємо проведення масових заходів у столиці. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах», – написав міський голова Києва.

«Ніякої паніки! Відповідально ставимося до свого здоров»я, дотримуємося правил гігієни. А якщо почуваєтеся зле, одразу звертайтеся до лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч! Разом ми все подолаємо!» – наголосив Кличко.

Залишити коментар