Четвер, 24 вересня

Головний санітарний лікар Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу запевнив, що медики не приховують випадки зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Такі підозри ширяться у соціальних мережах.

«Ми не приховуємо ці випадки. Ми діагностуємо ці випадки. Але подивіться в Білорусі, Румунії, у них більша кількість, але не набагато. У Білорусі, наприклад, шість випадків. Тому що на сході Європи зараз ми не бачимо такого сплеску, як в Італії, Німеччині, Франції», – сказав головний санлікар.

Водночас він додав, що Україна очікує та прогнозує зростання кількості інфікованих, і закликав українців із підозрою на коронавірус звертатися до медиків.

За словами Ляшка, загалом за весь період Центр громадського здоров’я України отримав 43 підозри про захворювання на COVID-19. Наразі один зразок ще перебуває на стадії дослідження, 41 зразок отримав негативний результат, ще один підтвердився – це чоловік із Чернівців, у якого коронавірус виявили 3 березня.

1 комментарий

  1. Ну и как вы думаете, тот один из Черновцов он как-то сам заразился и сам, в вакууме мгновенно очутился в изоляции? Он же контактировал с людьми ДО того, как у него выявили вирус! Просто не может такого быть, чтобы он вообще больше никого не заразил. Это первое. Второе — из Италии очень много заробитчан вернулось в Украину. Едва ли они все «чистые» на предмет вируса. Один — это только официально признанный случай. А сколько невыявленных — одному Богу известно. Не надо обманывать себя.

Залишити коментар