Четвер, 24 вересня

Президент США Дональд Трамп у телевізійному зверненні до нації оголосив, що Сполучені Штати припинять «усі поїздки» з Європи до США на 30 днів у намагані зупинити поширення глобальної пандемії коронавірусу.

Виступаючи з Овального кабінету Білого дому 11 березня, Трамп сказав, що припинення подорожей набирає чинності 13 березня, і додав, що обмеження не поширюються на перевірених на наявність захворювання COVID-19 громадян США та Великої Британії. Трамп не уточнив список країн, яких стосуються обмеження, проте в заяві, опублікованій згодом Білим домом, ідеться, що заборона стосується 26 країн Європи, об’єднаних у Шенгенську зону.

Трамп заявив також, що США «обмежать і призупинять в’їзд» людей, які «фізично були присутні в Шенгенській зоні протягом 14 днів» до моменту в’їзду або намагання в’їхати до США. Крім громадян США, обмеження не стосуються постійних законних жителів США або їхніх родин, які повертаються з Європи.

Трамп стверджує, що Європа має більше випадків COVID-19 через те, що європейські уряди не вжили заходів, яких, за його словами, вжили у Вашингтоні, включно із зупинкою поїздок із Китаю, де розпочалася пандемія.

Залишити коментар