Вівторок, 22 вересня

Словацька Республіка вирішила припинити пасажирські міждержавні перевезення до країни та з неї на всіх пунктах перетину кордону з сусідніми країнами. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Зокрема, припиняють міжнародне автобусне сполучення до/з Словаччини, курсування поїздів № 960/961 Кошице – Мукачево, № 962/963 Кошице – Мукачево, № 8860/8863 Чієрна над Тисою – Чоп, № 8862/8861 Кошице – Чоп, безпересадковий вагон № 26/382 Київ – Кошице.

Від 13 березня на в’їзд до Словаччини через пункти пропуску зможуть проїжджати лише ті, хто має дозвіл на постійне або тимчасове проживання на території Словаччини, на виїзд зі країни – без обмежень.

Міжнародні вантажні перевезення не припиняють, однак водії транспортних засобів мають бути обладнані захисними засобами.

Додаткові режимні заходи запроваджує і Румунія. Під час в’їзду до цієї країни із зон ризику громадян направлятимуть до представників Міністерства охорони здоров’я Румунії «для проведення перевіркових заходів у карантинній зоні протягом семи днів».

У разі відмови людину не пропустять, і вона повернеться зворотно. Україну поки до зон ризику не включили, уточнив Криклій.

За інформацією Міністерства транспорту Румунії, водіїв транспортних засобів перевірятиме санітарний орган на кордоні, також необхідно буде заповнити анкету з персональними даними, і, якщо проблем не виявлять, ті зможуть їхати далі.

Нагадаємо, уряд Естонії оголосив надзвичайний стан у зв’язку з поширенням коронавірусу. Попередньо він діятиме до 1 травня, однак можливе продовження у разі потреби.

Залишити коментар