Субота, 19 вересня

Учасники Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України у Мінську підписали домовленості про створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «Л/ДНР». Росія, Німеччина, Франція та ОБСЄ будуть у статусі гарантів-спостерігачів. Про це повідомляє видання ZN.UA із посиланням на документ, підписаним за підсумками зустрічі ТКГ 11 березня.

Так, у протоколі зазначається, що рішення ТКГ про заснування Консультативної ради підпишуть 25 березня після консультацій із представниками ОБСЄ, Франції та Німеччини.

«Основним завданням Ради є здійснення діалогу, консультацій та вироблення пропозицій щодо проєктів політичних і правових рішень щодо врегулювання конфлікту відповідно до Комплексів заходів, зокрема щодо проведення виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей України», – йдеться в документі.

У документі також вказано, що критерії та порядок призначення членів Ради визначаються Україною, бойовиками, Росією, Німеччиною, Францією та ОБСЄ самостійно.

Залишити коментар