Неділя, 20 вересня

У Китаї розробили систему виявлення пацієнтів з COVID-19 за допомогою комп’ютерної томографії на базі технології штучного інтелекту.

Використання комп’ютерних алгоритмів необхідно для того, щоб відрізнити новий коронавірус від інших різновидів пневмонії, відзначають автори розробки.

Як пише газета «Кецзі жибао», розробником системи виступила Китайська асоціація з боротьби з раком спільно з Національним суперкомп’ютерним центром у місті центрального підпорядкування Тяньцзінь.

Нова система розпізнавання була створена для більш точного розпізнавання COVID-19 та інших видів вірусної пневмонії на тлі суворих клінічних вимог у протиепідемічній боротьбі.

Тепер система проходить дослідну експлуатацію в Національному суперкомп’ютерному центрі в Тяньцзіні, який є розробником першого в Китаї суперкомп’ютера Tianhe-1. За словами глави дослідницької групи Сюй Бо, нова система допоможе в аналізі КТ-зображень у пацієнтів із COVID-19.

«Зображення різних видів вірусних пневмоній досить схожі, і тому медикам дуже важко поставити діагноз тільки на підставі візуального обстеження», – додав він.

Залишити коментар