Неділя, 20 вересня

У зв’язку з небезпекою поширення коронавірусу COVID-19 президент Володимир Зеленський просить уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення і роботу метрополітенів із 12 години дня 18 березня.

«Я закликаю Кабінет Міністрів України зробити таке:

Перше. З 00:01 17 березня 2020 року заборонити приймати відвідувачів закладам культури, торговельно-розважальним центрам, ресторанам, кафе, фінтес-центрам та іншим закладам харчування, розваг і послуг.

Ресторани та кафе зможуть продовжити роботу з приготування їжі, доставку якої громадяни зможуть замовити додому.

Друге. Міністерсту інфраструктури з 12-ї години дня 18 березня 2020 року заборонити залізничне, авіа- та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення, заборонити роботу метрополітенів. Міські перевезення можуть здійснюватися у режимі: до 10 осіб у маршрутних таксі та таксі. І до 20 осіб у тролейбусах, автобусах, вагонах трамваю», – наголосив Зеленський.

«Особливо важлива робота Верховної Ради України. На мою думку, зміна плану роботи Верховної Ради недопустима.Зараз у ситуації світової пандемії та загрози глобальної фінансової кризи парламент України має ухвалювати житєвоважливі для економіки закони, впроваджувати податкову, земельну, трудову реформи, призначити міністрів економіки та енергетики, генерального прокурора України.

Швидкі реформи – це швидка допомога для економіки. Без них – економічна кома. І це не питання. Це відповідь.

У такі часи всі народні депутати мають усвідомити відповідальність. У такі часи ви блокуєте не трибуну – ви блокуєте життя України», – додав президент.

Залишити коментар