Вівторок, 29 вересня

Усі релігійні організації зобов’язані дотримуватися запровадженого в Україні карантину. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко у фейсбуці.

«А що з церквою під час карантину? Усі релігійні організації та їхні лідери зобов’язані й будуть дотримуватися законів України! Правоохоронна система буде відповідно реагувати на випадки індивідуального чи колективного невігластва релігійних діячів, які ставитимуть під загрозу здоров’я чи життя людей», – нагадав Варченко.

Варченко зазначив, що обмеження на масові зібрання, торгівлю та пересування, встановлені у зв’язку з пандемією коронавірусу, як і обов’язок дотримуватися правил карантину та обсервації, обов’язкові до виконання, незалежно від релігійних переконань.

Так само покарання, визначені ст. 325 та 137 Кримінального кодексу і стягнення за ст. 44, 173 та 188 Кодексу України про адмінправопорушення, не містять винятків для представників релігійних громад, наголосив він.

Варченко закликав громадян дотримуватися законів України і встановлених правил на період карантину.

Залишити коментар