Четвер, 24 вересня

Вчені з університету Амстердама і Льовенського католицького університету збирають меми про COVID-19. Щоб процес пішов швидше, вони попросили допомоги у користувачів соцмереж.

Вони запустили окрему форму на сайті, через яку їм можна відправляти меми. Вона доступна англійською, голландською, китайською, корейською, польською та російською мовами.

Там користувачі можуть відправити сам мем, написати, де вони його знайшли, а також пояснити суть жарту.

Марк Боукс, один з авторів дослідження, пояснює, що вони збирають меми не для того, щоб повеселитися, а щоб зрозуміти, як сучасне суспільство намагається осмислити і «пом’якшити» кризові ситуації на прикладі пандемії COVID-19.

Жарти відволікають людей від загрози, вони є формою негативної сатири, або, можливо, люди просто намагаються веселитися навіть у найстрашніші часи? Вченим цікаво, як представники різних культур інтерпретують меми та для чого їх використовують.

«Нині ми чітко бачимо, як суспільство намагається взаємодіяти у важливих питаннях. Роль гумору в стресові часи вкрай цікава: чи можемо ми зробити серйозну проблему досить “легкою”, щоб впоратися з нею. Ми сподіваємося отримати щось корисне й актуальне з цього непростого періоду», — розповідає Боукс.

1 комментарий

  1. Самый страшный вирус — это мафиозная оккупация страны. Если бы с этим вирусом боролись так, как сейчас борются с коронавирусом — Украина была бы совсем другой и народ жил бы не хуже, чем хотя бы в Польше.

    Как зарождались украинские кланы:
    strelaua.com/index.php?option=com_content&view=article&id=19748:2020-01-24-21-25-11&catid=2:2010-01-21-20-27-57

Залишити коментар