П'ятниця, 25 вересня

В Україні одужав перший пацієнт, в якого раніше діагностували коронавірус. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

«Ми маємо дуже радісну новину. Пацієнту з Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат, а отже, може констатувати офіційно – в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу. Сьогодні його виписують з лікарні, і він повертається додому», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, йдеться про чоловіка, який із 21 лютого подорожував Італією і повернувся в Україну, 26 лютого. У мандрівці та під час повернення додому почувався добре.

Прикордонники на контрольно-пропускному пункті «Порубне» поміряли йому температуру, вона була в нормі. Гарячка та першіння у горлі з’явилися у чоловіка 28 лютого. Він одразу ж звернувся до сімейного лікаря та залишався вдома. До лікарні недужого забрала швидка. Медиків попередили, що чоловік побував у Італії та міг контактувати з інфікованими коронавірусом, тож вони виїхали на виклик у захисних костюмах.

В Україну чоловік повертався автомобілем, в якому була лише його дружина, у неї інфекції не виявили.

Залишити коментар