Четвер, 24 вересня

Олімпійський комітет Японії, відповідальний за організацію найближчої літньої Олімпіади-2020, вперше допустив можливість перенесення змагань через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2. Раніше організація зобов’язалася ухвалити відповідне рішення протягом чотирьох тижнів.

Як передає The Guardian, про це глава японського Олімпійського комітету Ясухіро Ямашіта заявив на пресконференції в понеділок, 23 березня.

«Задля безпеки спортсменів та спортсменок ми дійшли того етапу, коли не можемо не розглянути й такий варіант, як перенесення (Олімпійських ігор – прим. ред.)», – цитує Ямашіту видання.

Він, утім, додав, що задовге перенесення Олімпійських ігор невигідне й самим учасникам змагань: наприклад, їм доведеться знову брати участь у кваліфікаційних змаганнях.

Напередодні, 22 березня, Міжнародний олімпійський комітет схвалив можливе відтермінування Олімпіади-2020, давши місцевому комітету чотири тижні для розгляду цього питання. Перенести Олімпіаду можуть на кілька місяців чи, найімовірніше, на рік.

Залишити коментар