Середа, 30 вересня

Станом на ранок 23 березня за кордоном від коронавірусної інфекції лікуються 18 українців. Так, п’ять громадян лікуються в Німеччині, чотири – у Домініканській Республіці, по два – в Італії, Польщі, ОАЕ, по одному – в Іспанії, Нідерландах і на Сейшельських островах. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

Крім того, 155 громадян України перебувають на карантині: 105 – у Польщі, 16 – у Бразилії, вісім – у В’єтнамі, сім – у Німеччині, чотири – у Йорданії, три – в Об’єднаних Арабських Еміратах, по два – у США, Австралії та Молдові, по одному – у Китаї, Катарі, Нідерландах, Румунії, Чорногорії та на Кубі.

Також відомо, що шість українців одужали: чотири – в Японії, один – в Італії та один – у Польщі. Троє українських громадян померли від коронавірусу, усі – в Італії.

В Україні, за останніми даними, офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (2), Тернопільській (1) областях і в Києві (29).

Залишити коментар