Субота, 19 вересня

Міжнародний банк реконструкції та розвитку, який входить до структури Світового банку, проводить переговори з українським урядом про виділення кредиту на 500 млн доларів, який спрямують на підтримку економіки. Про це повідомила голова українського представництва ще однієї структури Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Олена Волошина під час інтернет-зустрічі «Європейської бізнес-асоціації».

«Наші колеги з МБРР перебувають у переговорах щодо 500 млн кредиту для підтримки бюджету України та щодо кількамільйонної програми, кошти якої підуть безпосередньо на боротьбу з коронавірусом», – повідомила Волошина.

Зарахування нового кредиту Світового банку безпосередньо до українського бюджету має на меті фінансування дефіциту бюджету, який виникає через те, що видатки держави перевищують її доходи від податків.

Зазначимо, що напередодні у Нацбанку повідомляли, що Україна претендує на щонайменше дві програми підтримки МВФ, спрямовані на подолання наслідків коронавірусу. Рішення про виділення коштів у межах цих програм не залежить від виконання Україною вимог МВФ щодо основної програми співпраці (на 5,5 млрд доларів).

Залишити коментар