Субота, 26 вересня

Рішенням Кабінету Міністрів «Укрпошті» дозволено доставляти ліки. Також компанія запустила безкоштовну доставку гуманітарної допомоги (рукавички, маски тощо) лікарням. Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський у фейсбуці.

«“Укрпошта” зможе доставляти ліки в найвіддаленіші куточки нашої країни і найбільш незахищеним від короновірусy і хвороб людям. Ми вже активно працюємо з аптечними мережами, постачальниками, щоб налагодити якомога швидше поставки і зробити це максимально доступним (в ідеалі з безкоштовною доставкою) для людей у важкій ситуації», – йдеться в повідомленні.

Також поштовий оператор запустив безкоштовну доставку до лікарень масок, халатів, рукавичок тощо (точний список продукції очікується).

«Починаючи від сьогодні й до закінчення карантину, з будь-якого відділення “Укрпошти” або викликавши кур’єра можна безкоштовно відправити допомогу лікарням. Будь ласка, тільки продукцію промислового виробництва.

Така посилка буде мати значок “для лікарні”. В обласні центри – до 30 кг, у райцентри – до 5 кг. Якщо посилка більша – просто розбийте на кілька, від цього вона не стане безкоштовнішою», – повідомив голова «Укрпошти».

Залишити коментар