Середа, 23 вересня

Українська логістична компанія «Нова пошта» повідомила про намір розширити кількість кур’єрів по всій території України через зростання попиту на доставку товарів. Також компанія безкоштовно доставлятиме допомогу лікарням, військовим та дитячим будинкам. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Збільшення штату кур’єрів на 2 тис. осіб у «Новій пошті» пояснюють зростанням попиту на доставку та посиленим режимом роботи на час карантину.

«Ми шукаємо тих, хто розуміє, наскільки важливий соціальний сервіс надає компанія українцям сьогодні. Адже лікарням, дитячим будинкам, військовим та незахищеним верствам населення ми доставляємо зараз безкоштовно», – йдеться у повідомленні компанії.

У межах програми «Гуманітарна пошта» компанія планує безкоштовно доставляти засоби індивідуального захисту та всі необхідні речі для боротьби з коронавірусом та недопущення зараження ним. Зокрема, компанія планує безкоштовно доставляти маски, респіратори, дезінфектори та захисні костюми.

Нині компанія працює зі 116 волонтерськими організаціями та закликає долучатися до акції нові неприбуткові організації, що виробляють і розповсюджують засоби індивідуального захисту.

Залишити коментар