Вівторок, 7 квітня

Випадок зараження новим коронавірусом в Одеській області підтверджено у 24-річного громадянина, котрий 13 березня прилетів із США, але режиму самоізоляції не дотримувався. Про це повідомляє місцеве видання «Думская».

За даними журналістів, після повернення з Маямі у громадянина піднялася температура. Він приїхав до інфекційної лікарні, де провів добу.

В Одеській міській інфекційній лікарні у чоловіка взяли всі аналізи: на грип, інші ГРВІ та СOVID-19. Тести на грип та ГРВІ дали негативний результат. Далі, відповідно до протоколу, тестовий матеріал хворого був направлений до референс-лабораторії в Києві, де 25 березня підтвердили COVID-19.

Наступного дня після госпіталізації чоловік написав заяву із проханням відпустити додому і зобов’язався самоізолюватися. Хворого виписали. Інформацію про те, що хворий ще 14 березня покинув лікарню, підтвердив глава Одеської ОДА Максим Куций. Згодом виявилося, що він вказав недостовірну адресу. Крім того, чоловік не дотримувався режиму самоізоляції, зазначає «Думская».

Міський голова Одеси Геннадій Труханов повідомив, що хворого знайшли: він перебуває в селі Фонтанка, що під Одесою, із ним у телефонному режимі контактують медики та співробітники муніципалітету. Наразі відбувається перевірка родичів хворого та всіх, із ким той міг контактувати.

Залишити коментар